Er zijn makkelijkere plekken om een celebrity-reisprogramma te filmen, maar Sue Perkins heeft gekozen voor het adembenemende, maar uitdagende terrein van Alaska. Sue Perkins ontdekt Alaska is vanaf zaterdag 12 juli om 20.30 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Een hongerige baby-eland, extreem weer en de noodzaak om overlevingsvaardigheden te ontwikkelen zijn de eerste dingen die Sue Perkins te wachten staan, inclusief een les over hoe ze zichzelf kan beschermen tegen een berenaanval. In de driedelige documentaireserie beleeft Sue Perkins het avontuur van haar leven en ontdekt de geweldige staat Alaska.
Aflevering 1 - zaterdag 12 juli om 20.30 uur bij MAX op NPO 2
Sue Perkins vervolgt haar avontuur door Alaska en volgt de oude goudroutes door de uitgestrekte wildernis. In Willow probeert Sue de staatssport 'dog mushing', essentieel als vervoermiddel in de winter. Daarna gaat ze met doomsday preppers diep de wildernis in tijdens een intense boottocht en ontdekt ze wat er nodig is om onder extreme omstandigheden te overleven. In Talkeetna en Fairbanks leert Sue over de geschiedenis van de goudkoorts en ervaart ze de saamhorigheid die daar nog steeds heerst. Ze waagt zich aan goud zoeken, bezoekt een baardwedstrijd, ontmoet een homesteader en onderzoekt of zij ook zelfvoorzienend kan leven in deze onverbiddelijke omgeving.
Sue Perkins ontdekt Alaska (3 afleveringen)
Vanaf zaterdag 12 juli
Om 20.30 uur bij MAX op NPO 2